Pracownicy

Dyrektor: Tomasz Furtak //dyrektor@dk-sulechow.com

 

Dział organizacji imprez, promocji i upowszechniania kultury:

Gonciarz Krzysztofa – główny instruktor ds. koordynacji działalności instytucji i Izby Regionalnej //k.gonciarz@dk-sulechow.com

Szandurski Wiesław – instruktor ds. muzyki / realizator dźwięku – w.szandurski@dk-sulechow.com

Krychowski Marcin – instruktor ds. współpracy i promocji // m.krychowski@dk-sulechow.com

Modrzyk Dorota –  instruktor ds. koordynacji imprez // d.modrzyk@dk-sulechow.com 

Barna Sławomir – realizator dźwięku, akustyk – s.barna@dk-sulechow.com

Wróblewska Joanna – instruktor świetlicy środowiskowej w Kijach

Kielar Marzena – instruktor  świetlicy środowiskowej w Brodach i Pomorsku

Dział administracyjny:

Agnieszka Kozłowska – główny księgowy / gk@dk-sulechow.com

Katarzyna Piekut – księgowość / kasa //ksiegowosc@dk-sulechow.com

Monika Kurylczyk – kadry / sekretariat //dk-sulechow@dk-sulechow.com

Leon Skrzypczak – spec. ds. gosp. / kierowca //l.skrzypczak@dk-sulechow.com

Beata Wojnar – pracownik gospodarczy

Jolanta Sibińska – pracownik gospodarczy

Leszek Olejnik –  pracownik gospodarczy

Marek Konaszewicz – pracownik gospodarczy

Inspektor Danych Osobowych

Monika Kurylczyk

683852214

Europenian flag
X