Kino 22 maja

22.05.2018 (Tuesday) godz. 16.00 - 22.05.2018 (Tuesday) godz. 21.30

Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami filmowe nowości – 22 maja – Sala Widowiskowa SDK

16.00 – Piotruś Królik

17.45 – Paweł, apostoł Chrystusa

20.00 – Katyń – Ostatni świadek

Bilety w cenie 16 zł ulgowy i 18 zł normalny do nabycia w kasie Zboru  w dniu seansu od godz. 15.00 lub na www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl w zakładce BILETY.

„Piotruś Królik”

Reż. Will Gluck

Wyk.  Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Sam Neill

Prod. USA/Wielka Brytania/Australia 2018, 93 min

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem  przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki.

 

„Paweł, Apostoł Chrystusa”

Reż. Andrew Hyatt

Wyk. Jim Caviezel, James Faulkner, Olivier Martinez

Prod.  USA 2018, 108 min

Barwna opowieść o św. Pawle to historia jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem.

 

„Katyń – ostatni świadek”

Reż. Piotr Szkopiak

Wyk. Alex Pettyfer, Talulah Riley, Robert Więckiewicz, Piotr Stramowski

Prod.  Polska/Wielka Brytania 2018, 94 min

Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy.

Europenian flag
X