Kino – 27 lutego

27.02.2020 (Thursday) godz. 16.00 - 27.02.2020 (Thursday) godz. 22.00

Zapraszamy do kina!

Bilety do nabycia w dniu seansu w kasie w Zborze od 15.00 w cenie 18 zł i 16 zł (ulgowy)

lub na stronie www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl 

REPERTUAR

16.00 Gang Zwierzaków
18.00 Zenek
20.15 365 dni
 

 

Gang zwierzaków

Reż. Reinhard Klooss

Prod. Niemcy/Wielka Brytania/Chiny 2019, 93 min

Pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto.  

Gdy w Robopolis mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob czyli robot o gołębim sercu oraz Bella i jej zadzierający nosa kompani, muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

Zenek

Reż. Jan Hryniak

Wyk. Krzysztof Czeczot, Jakub Zając, Klara Bielawka, Karol Dziuba, Jan Frycz

Prod. Polska 2020, 115 min

Historia chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces.

365 dni

Reż. Barbara Białowąs

Wyk. Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Bronisław Wrocławski

Prod. Polska 2020, 116 min

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. Film powstaje na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

Europenian flag
X