Kino – 27 listopada

27.11.2019 (Wednesday) godz. 15.00 - 27.11.2019 (Wednesday) godz. 22.00

Zapraszamy do kina!

Bilety do nabycia w dniu seansu w kasie w Zborze od 14.00 w cenie 18 zł i 16 zł (ulgowy)

lub na stronie www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl 

REPERTUAR

15.00 Baranek Shaun. Farmageddon
16.50 Nieplanowane
18.50 Supernova
20.30 1800 gramów

Baranek Shaun. Farmageddon.

Reż. Will Becher, Richard Phelan

Prod. USA/Francja/Wielka Brytania 2019, 86 min

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona  niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

1800 gramów

Reż. Marcin Głowacki

Wyk. Piotr Głowacki, Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Aleksandra Popławska

Prod. Polska 2019, 101 min

Akcja filmu rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość…Czy ratując jeden mały świat Ewie uda się uratować również siebie?

Nieplanowane

Unplanned

Wyk.: Ashley Bratcher, Brooks Ryan, Robia Scott, Jared Lotz

Reż. Chuck Konzelman, Cary Solomon

Prod. USA, 106 min

Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…

Supernova

Reż. Bartosz Kruhlik

Wyk. Marek Braun, Marcin Hycnar, Agnieszka Skibicka, Marcin Zarzeczny

Prod. Polska 2019, 78 min

Trzech mężczyzn, jedno miejsce i jedno zdarzenie, które zmieni życie każdego z nich. Utrzymana w realistycznym stylu uniwersalna historia opowiada o kilku godzinach z życia wiejskiej społeczności, przygląda się kondycji człowieka postawionego w sytuacji granicznej oraz stawia pytania o istotę przypadku i przeznaczenia. Krwista obyczajowa opowieść, oscylująca na granicy dramatu, thrillera i kina katastroficznego.

Europenian flag
X