KINO W ZBORZE – 18 września

18.09.2019 (Wednesday) godz. 14.30 - 18.09.2019 (Wednesday) godz. 23.00

Zapraszamy po wakacyjnej przerwie do kina!

Bilety do nabycia w dniu seansu w kasie w Zborze od 13.00 w cenie 18 zł i 16 zł (ulgowy)

lub na stronie www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl 

REPERTUAR

14.30 Playmobile. Film

16.30 Polityka

19.00 Piłsudski

21.00 Polityka

 

PLAYMOBILE. FILM

Reż. Lino DiSalvo

Prod. USA 2019, 109 min

Po raz pierwszy w historii zabawki ze świata PLAYMOBIL® ruszają na podbój kin w kipiącym od akcji i humoru pełnometrażowym filmie animowanym. Za przeniesienie małych ludzików na wielki ekran odpowiadają wielokrotnie nagradzani twórcy hitów: „Kraina lodu” i „Zaplątani”. Charlie wciąż zadręcza siostrę – Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL®. Jednak dziewczynka traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL®.

 

Polityka

Reż. Patryk Vega

Wyk. Iwona Bielska, Marcin Bosak, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Ewa Kasprzyk, Antoni Królikowski, Daniel Olbrychski

Prod. Polska 2019, 138 min

Fabuła filmu ma opowiadać o polskiej scenie politycznej w przededniu wyborów parlamentarnych. W filmie pojawią się postacie inspirowane najważniejszymi twarzami polskiej polityki.

 

Piłsudski

Reż. Michał Rosa

Wyk. Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Jan Marczewski, Maria Dębska, Józef Pawłowski

Prod. Polska 2019, 102 min

To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i „Ziuk” widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego. „Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, historia prawdziwa Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

Europenian flag
X