Najbliższe seanse filmowe w Zborze

08.10.2017 (Sunday) godz. 14.00

Serdecznie zapraszamy na kolejne seanse filmowe października w Sali Widowiskowej SDK. Tym razem wyświetlimy najnowszą produkcję Patryka Vegi ” Botoks” oraz film dla najmłodszych „Lego Ninjago”.

14.00 – „Lego Ninjago. Film”
16.00 – „Botoks”
18.30 – „Botoks

Bilety w cenie 18 zł normalny  i 16 zł ulgowy do nabycia w dniu seansu.

Lego Ninjago. Film

Reż. Charlie Bean, Prod.:  USA 2017, 90 min

W pełnometrażowym filmie „Ninjago” do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung fu, Wu, równie mądry, co dowcipny. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów — i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja. Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc.

Botoks

Reż. Patryk Vega, Prod. Polska 2017, 135 min

Wyk.:  Olga Bołądź, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabjański, Janusz Chabior, Katarzyna Warnke

Szpital ukazany w „Botoksie” to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy kilku kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marietta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża.

Europenian flag
X