Pracownicy

Dyrektor: Agnieszka Łukaszenko-Woźnica //dyrekcja@dk-sulechow.com

 

Dział organizacji imprez, promocji i upowszechniania kultury:

Gonciarz Krzysztofa – główny instruktor ds. koordynacji działalności instytucji i Izby Regionalnej //k.gonciarz@dk-sulechow.com

Szandurski Wiesław – starszy instruktor ds. muzyki / akustyk – w.szandurski@dk-sulechow.com

Krychowski Marcin – instruktor ds. współpracy i promocji // m.krychowski@dk-sulechow.com

Modrzyk Dorota –  starszy instruktor ds. koordynacji imprez // d.modrzyk@dk-sulechow.com 

Wróblewska Joanna – instruktor ds. plastyki // j.wroblewska@dk-sulechow.com

Kielar Marzena – instruktor  ds. teatru // m.kielar@dk-sulechow.com

Dział administracyjny:

Agnieszka Kozłowska – główny księgowy / gk@dk-sulechow.com

Monika Kurylczyk – główny specjalista do spraw kadr i obsługa kancelarii //dk-sulechow@dk-sulechow.com

Katarzyna Piekut – kasjer-księgowy //ksiegowosc@dk-sulechow.com

Leon Skrzypczak – referent administracyjno-gospodarczy/ kierowca //l.skrzypczak@dk-sulechow.com

Beata Wojnar – pracownik gospodarczy

Jolanta Sibińska – pracownik gospodarczy

Leszek Olejnik –  pracownik gospodarczy

Marek Konaszewicz – pracownik gospodarczy

Europenian flag
X