KONKURS FOTOGRAFICZNY

 

 

 1. Zadaniem w konkursie jest opublikowanie jednego zdjęcia pokazującego, jak spędzasz czas w domu, w czasie epidemii

  tutaj:

  1. Zadaniem w konkursie jest opublikowanie w komentarzu pod tym postem jednego zdjęcia pokazującego, jak spędzasz czas w…

  Opublikowany przez Sulechowski Dom Kultury Piątek, 17 kwietnia 2020

   

 1. Zdjęcia dodawać można

  od 17 kwietnia 2020r. godz. 15:00 do 24 kwietnia 2020r. godz. 15:00.

 2. Wśród uczestników konkursu rozlosowanych zostanie 7 równorzędnych nagród. Losowanie odbędzie się 27 kwietnia w SDK w Sulechowie.

 3. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na fb SDK w Sulechowie 27 kwietnia 2020r. do godziny 16:00. Odbiór nagród zostanie uzgodniony indywidualnie.

 4. Uczestnik poprzez dodanie komentarza potwierdza, że przesłane zdjęcie jest jego oryginalnym pomysłem, powstałym w wyniku jego osobistej, samodzielnej twórczości, nie naruszającym praw, dóbr i godności osób trzecich oraz, że przysługują mu autorskie prawa do pracy, jak również, że prawa te nie są w żaden sposób ograniczane lub obciążone na rzecz osób trzecich. Uczestnik poprzez dodanie komentarza potwierdza, że przesłane zdjęcie jest jego oryginalnym pomysłem, powstałym w wyniku jego osobistej, samodzielnej twórczości, nie naruszającym praw, dóbr i godności osób trzecich oraz, że przysługują mu autorskie prawa do pracy, jak również, że prawa te nie są w żaden sposób ograniczane lub obciążone na rzecz osób trzecich.

 5. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją RODO http://dk-sulechow.com/klauzula-informacyjna-rodo/

Europenian flag
X