Lubuski Konkurs Recytatorski

Lubuski Konkurs Recytatorski jest imprezą otwartą dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego.

Eliminacje gminne odbędą 25 lutego 2021 roku w formie on-line na podstawie nadesłanych nagrań.

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie do 22 lutego br. prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego (Załącznik nr 1 do regulaminu) oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych (Załącznik nr 2 do regulaminu) na adres: Sulechowski Dom Kultury im. F. Chopina, Al. Wielkopolska 3, 66-100 Sulechów, e-mail: dk-sulechow@dk-sulechow.com oraz nagrania występu zgodnie z wytycznymi, do nagrań (ost. pkt. regulaminu)

DO POBRANIA:

FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY LKR

REGULAMIN LKR 21

zgoda RODO uczestnik

WYNIKI

W tym roku eliminacje gminne Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego odbył się w wyjątkowej formie. Przedłużające się zamknięcie domów kultury wywołane pandemią wirusa SARS-C0 V-2 uniemożliwiły przeprowadzenie konkursu w Sali Widowiskowej SDK w Sulechowie. Rada artystyczna musiała wybrać laureatów na podstawie nagrań występów uczestników – łącznie otrzymaliśmy 31 filmików.

Do etapu powiatowego, który odbędzie się 8 marca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowogrodzie Bobrzańskim nominacje otrzymali:

w kat. I – klasy I-III szkoły podstawowej: Zofia Sowa ze Szkoły Podstawowej im. Melchiora Wańkowicza w Cigacicach,  Amelia Bużek i Hanna Szczurowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen. Józefa Bema w Sulechowie, 

Wyróżniono: Oliwię Bąk i Kalinę Lepkę  ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen. Józefa Bema w Sulechowie

w kat. II – klasy IV-V szkoły podstawowej: Amelia Jakóbczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen. Józefa Bema w Sulechowie, Anna Greszczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie

w kat. III – klasy VI-VIII szkoły podstawowej: Mateusz Okuniewski, Roksana Wiśniowska ze Szkoły Podstawowej im. Melchiora Wańkowicz w Cigacicach oraz Wanesa Piesak ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen. Józefa Bema w Sulechowie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Mamy nadzieję, ze kolejna edycja konkursu odbędzie się już w Sali Widowiskowej.

Europenian flag
X