Michał Konieczek

 

   Nazywam się Michał Konieczek mam 31 lat – zodiakalny Byk i od urodzenia mieszkam w Sulechowie, ukończyłem Szkołę Ponadgimnazjalną w Sulechowie o profilu gastronomicznym na poziomie technikum. Właśnie w latach szkoły średniej poznałem sztukę poprzez teatr. Teatrem się interesuje nadal może dlatego, że mój dziadek grywał w teatrze robotniczym i chyba w genach mi pozostawił miłość do Sztuki wielorakiej. Pisać zacząłem na przełomie 2015 – 2016 roku, co mnie do tego skłoniło sam w zasadzie nie wiem, po prostu stało się 🙂 Pierwsze wiersze udostępniłem na FB ot, tak sobie, nie licząc na zainteresowanie, jednak po kliku dniach zauważyłem 200 odsłon potem 300… Moja przyjaciółka podpowiedziała mi bym założył fanpage i tak się to wszystko zaczęło 😛

Moje wiersze zaczęły spotykać się z coraz większym zainteresowaniem, co doprowadziło do zaprezentowania moich wierszy w Poetyckiej Rozgłośni Radiowej „Guardian”. Upór w dążeniu za marzeniem poskutkował wydaniem debiutu pt: „Dusza w Słowach” w listopadzie ubiegłego roku przez wydawnictwo RIDERO. W lutym roku bieżącego miałem przyjemność prezentować swój tomik szerszej publiczności na wieczorze autorskim organizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich „Brzezie koło Sulechowa”. Egzemplarze mojego tomiku są dostępne w naszej bibliotece.  Kilka moich wierszy jest zaprezentowanych także w książce „Róże Poezji Antologia – Tom 1” wydaną przez wydawnictwo KRYWAJ.

Teraz pracuję na drugą książką(tomikiem wierszy) współpracują ze mną różni artyści z dziedzin fotografii, modelingu, muzyki i oczywiście literatury oraz malarstwa(jakoś tak wyszło).

Zapraszam na mojego fanpage na fb:  https://www.facebook.com/duszawslowach/

 

Europenian flag
X