Nadodrzańskie Skarby

Zapraszamy do udziału w IX edycji Prezentacji „Nadodrzańskie Skarby – Sulechów 2018”, które odbędą się podczas Dni Sulechowa – 19 maja 2018r.

     Celem Prezentacji jest gospodarcza promocja Ziemi Lubuskiej i Brandenburgii, głównie poprzez ukazanie wyrobów i produktów regionalnych, wywodzących się z lokalnych tradycji. Prezentacje to także promocja nowoczesnego, opartego na wiedzy i sięgającego do tradycji regionu. Organizatorzy zachęcają również wystawców do prezentacji i promocji walorów kulturowych, przyrodniczych oraz turystycznych obu regionów. Ponadto Prezentacje są doskonalą okazją do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i dialogu – zarówno z ekspertami, wystawcami, jak i mieszkańcami Gminy Sulechów. 

Plenerowym prezentacjom towarzyszyć będą  konkursy:

  • NAJCIEKAWSZA EKSPOZYCJA”
  • „NAJLEPSZY PRODUKT” (w trzech kategoriach)

            Wypełnione formularze zgłoszenia należy przysłać na adres Sulechowskiego Domu Kultury do 25 kwietnia 2018r. z dopiskiem „Nadodrzańskie Skarby” lub w wersji elektronicznej na adres e-mail: d.modrzyk@dk-sulechow.com.

UWAGA. Ze względu na planowany remont amfiteatru przy SDK, stoiska zostaną umieszczone na parkingu przed bramą SDK oraz przed głównym budynkiem SDK. W związku z tym w tegorocznej edycji ilość miejsc została ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania obu konkursów, jeśli ilość wystawców okaże się niewystarczająca.

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU – Najciekawsza Ekspozycja

REGULAMIN KONKURSU – Najlepszy Produkt

Regulamin prezentacji NS

Formularz zglosz-Nadodrzańskie Skarby

oferta

Europenian flag
X