Sztabowe Puszki Stacjonarne

Opiekun Sztabowej Puszki Stacjonarnej zakłada konto na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl lub loguje się, jeśli posiada już swoje konto, a następnie wybiera opcję „ Zgłoś firmę lub wydarzenie” . Może też bezpośrednio udać się do siedziby Sztabu w SDK.

Po uzupełnieniu w Formularzu Elektronicznym danych (zawierających m.in. termin zbiórki, nazwę Sztabowej Puszki Stacjonarnej, jej lokalizację, dokładną lokalizację puszki kwestarskiej w miejscu zbiórki) należy wybrać z listy Sztab, który będzie prowadził nadzór nad prowadzoną kwestą, wyda niezbędne materiały oraz rozliczy zbiórkę.

Zbiórka do puszek kwestarskich w Sztabowych Puszkach Stacjonarnych może odbywać się w dniach 10.12.2021 r. – 30.01.2022r.

Każda Sztabowa Puszka Stacjonarna zbiera pieniądze tylko do puszki kwestarskiej w lokalu, na który uzyskała zgodę na kwestę.

Szef Sztabu będą posiadać możliwość akceptacji lub odrzucenia zgłoszenia Sztabowej Puszki Stacjonarnej. W razie błędów lub niepełnych zgłoszeń skontaktuje się z opiekunem Puszki.

Warunkiem prowadzenia kwesty przez Sztabową Puszkę Stacjonarną w ramach Sztabu jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez osobę za nią odpowiedzialną, zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016).

Po uzyskaniu zgody Szef Sztabu jest zobowiązany do wygenerowania z Bazy Szefa Sztabu zezwolenia. Zezwolenie powinno być następnie własnoręcznie podpisane przez Szefa Sztabu. Osoba odpowiedzialna za Sztabową Puszkę Stacjonarną własnoręcznie podpisuje oraz pieczętuje pieczęcią firmową zezwolenie podczas jego odbioru od Szefa Sztabu. Zezwolenie wydaje się wraz z opisaną jego numerem puszką kwestarską, która powinna zostać prawidłowo zabezpieczona 4 banderolami.

O akceptacji i terminie podpisania zezwolenia poinformujemy mailowo.

Europenian flag
X